Učíme pre život 2020

Učíme pre život 2020

12. ročník konferencie pre učiteľov a pre všetkých, ktorým záleží na kvalite vzdelávania (nielen) na Slovensku, má tému

DIDACTICA MAGNA PRE 21. STOROČIE

(pocta J. A. Komenskému pri 350. výročí jeho úmrtia)

V ostatných rokoch sme na Konferencii Učíme pre život zdôrazňovali potrebu opustiť staré chodníčky a učiť moderne. V roku, keď uplynie 350 rokov od úmrtia J. A. Komenského, chceme zdôrazniť, že podstata dobrého vzdelania je stále tá istá. Mnohé myšlienky v dielach starých majstrov zostávajú aktuálnymi a viaceré princípy reformy vzdelávania, ktoré pomenoval Komenský v diele Didactica magna, by sme v reformných plánoch radi čítali aj dnes.

Pozývame vás k spoločnému hľadaniu nemennej esencie dobrého vzdelania a k objavovaniu praktických ciest k jej naplneniu v 21. storočí.

ZMENA TERMÍNU: 18. - 20. septembra 2020  

Kde: Hotel SATEL (Mnoheľova 825/3, 058 01 Poprad)

 

Indícia ruší svoje podujatia

(zverejnené 10.3.2020 o 16:00)

Vzhľadom na plošný zákaz organizovania akcií sme nútení zrušiť niektoré podujatia, ktoré boli plánované v období platnosti tohto zákazu. Týka sa to aj konferencie Učíme pre život. 

Všetky nateraz zrušené podujatia sa uskutočnia v iných, náhradných, termínoch. Konferencia Učíme pre život sa v Poprade uskutoční 18.-20.9.2020.

Zaplatené účastnícke poplatky sa automaticky prenášajú na nový termín. V prípade, že by náhradný termín niekomu nevyhovoval, účastnícky poplatok mu vrátime.

Vstupenky na workshopy neplatia, začiatkom septembra uskutočníme nové prihlasovania na workshopy.

Presnejšie informácie sa vám pokúsime priniesť čo najskôr. Všetko, samozrejme, bude závisieť od vývoja situácie.  

Držme si všetci palce, želáme veľa zdravia!

Indícia, n.o.

 

Časový rámec: 

  • piatok 18.9.. od 9:30 do 10:45  registrácia účastníkov
  • piatok 18.9. od 10:45  začiatok odborného programu
  • nedeľa 20.9. cca 13:00  ukončenie konferencie

 Účastnícke poplatky  

Rozsah objednaných služieb a ich cena
Konferenčný poplatok (bez stravy a ubytovania) 72  EUR
Konferenčný poplatok + strava (3x obed, 2x večera) 108 EUR
Konferenčný poplatok + strava (2x raňajky, 3x obed, 2x večera) + ubytovanie (2 noci) 157 EUR
S príplatkom za ubytovanie v jednolôžkovej izbe (hotel Poprad, hotel Tatra)  182 EUR

Keďže záujem o konferenciu je veľký, snažíme sa v spolupráci s hotelom Satel optimalizovať organizáciu tak, aby sme mohli uspokojiť čo najviac záujemcov. Usilujeme sa o to, aby v hoteli nezostávali žiadne nevyužité lôžka a ani žiadne nevyužité konferenčné priestory. Preto tí z vás, ktorí budú chcieť využiť komfort jednoposteľovej izby, budú ubytovaní v hoteli Poprad alebo v hoteli Tatra (vzdialenosť do 500 metrov).

Stravovanie:
V ponuke budú klasické (mäsité, bezlepkové/bezmliečne) a vegetariánske jedlá. Pre uľahčenie výberu si môžete pozrieť jedálny lístok. (pokúsime sa zachovať rovnakú ponuku na septembrový termín) 
Chceme vás poprosiť, aby ste si v prípade iných diétnych požiadaviek vybrali pri prihlasovaní len konferenčný poplatok bez stravy a ubytovania, a tieto si zabezpečili v blízkych reštauráciách/hoteloch. Žiaľ, nie je v kapacitách hotela zabezpečiť rôzne stravovacie výnimky, nakoľko v priebehu 1 hodiny potrebujeme prestravovať vyše 400 osôb. Ďakujeme za pochopenie.

Konferencia je 3-dňovým podujatím. Nie je možné sa prihlásiť len na časť konferencie. V prípade, že sa konferencie chcete zúčastniť len 1 - 2 dni a nechcete platiť za ubytovanie, môžete v rámci prihlášky uhradiť len základný konferenčný poplatok a prípadné ubytovanie si zabezpečiť iným spôsobom. Rovnako to platí aj v prípade stravovania. Ďakujeme za pochopenie.

 

Prečítajte si program konferencie pripravený na pôvodný marcový termín. Budeme sa usilovať čo najviac plánovaných príspevkov zabezpečiť aj na septembrový termín.